Hakkımızda

Şenzen Cıvata Bağlantı Elemanları San ve Tic. 2013 yılında kurulmasına karşın uzman personel kadrosu ile tecrübesi 40 yılı aşkındır. Yıllardır cıvata, vida, somun, pul, özel cıvata gibi sektörlerde hizmet veren Şenzen, 2013 yılında en büyük profesyonel adımını atmıştır.  Firmamız 2013 yılında kurulmasına karşın 2014 yılında ülke geneline pazarlamaya başlamış olup satışlar sağlamıştır.

Cıvata ve Bağlantı Elemanlarında sektörün en kaliteli malzemelerini ve genelde yerli malzemeleri sunmaktayız.  Şenzen Cıvata, kurulduğu günden bu yana göstermiş olduğu hizmet açısından Konya Cıvata sektöründe güzide yerlere gelmiştir. Sadece Konya içerisine değil, Ülke geneline pazarlama ve satış yapan Şenzen Cıvata, Konya’nın cıvata markaları sıralarında başlarda adını göstermektedir.

Ayrıca çalışan teknik elemanlarımızca sizlere cıvatanın nasıl ve nerede kullanıldığı ve gereken yerlerde nasıl kullanılacağı hakkında bilgileri veriyor ve vermeye de devam edecektir. Ayrıca firmamız sizlere sadece satış öncesi destek olarak da değil satış sonrası desteği ile de Cıvata sektörün de öncül bir çığır açmıştır.  Profesyonel yönetim ekibimiz tarafından teklifleriniz özenle doldurulup sizlere tekrar en kısa süre de gönderilecektir.

Sizlere göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakadan ötürü Şenzen Cıvata ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz.  

Cıvata, Özel Somun, Özel Cıvata, Özel Pul, Özel Rondela, Özel Gijon, gibi kategorilerde hizmet vermeye devam edeceğiz.  Personellerimiz ve idari kadromuz sayesin de sektör de sizlere hizmet vermeye katiyen devam edilecektir.

Şenzen Cıvata Bağlantı Elemanları San ve Tic. – Güçlü Bağlantı Ortağınız!

www.senzen.com.tr & bilgi@senzen.com.tr